اخبار
خودکفایی مجتمع آزمایشگاهی کوثر در تولید آنتی ژن‌ها
03/02/1403 10:05:45 ق.ظ
خودکفایی مجتمع آزمایشگاهی کوثر در تولید آنتی ژن‌ها

 

مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر با دکتر مسعود محمدیان مدیرکل دامپزشکی استان تهران ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت شیمی دارو کوثر، دکتر بهراد زندیه مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر در ابتدای این دیدار، گزارشی از برنامه ریزی جهت تولید واکسن های مورد نیاز صنعت دامپزشکی کشور و انجام تحقیقات مقدماتی با همکاری سایر بخش ها در شرکت شیمی دارو کوثر برای تحقق شعار سال (جهش تولید با مشارکت مردم) ارائه کرد.

دکتر زندیه در ادامه سخنان خود از خودکفایی مجتمع آزمایشگاهی کوثر در تولید آنتی ژن‌های مورد نیاز این آزمایشگاه و همچنین از همکاری شرکت شیمی دارو کوثر با موسسه واکسن و سرم سازی رازی و پژوهشکده ابن سینا دانشگاه شهید بهشتی جهت تولید واکسن های مورد نیاز کشور خبر داد.

در پایان نشست، دکتر مسعود محمدیان ضمن تقدیر از فعالیتها و اقدامات شرکت شیمی دارو کوثر، گفت: با توجه به شعار سال و ظرفیتهای این شرکت، سازمان دامپزشکی مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی، تمامی درخواست‌ها و مجوزات این شرکت را تسهیل خواهد کرد.

در پایان جلسه، دکتر زندیه از مساعدت‌های اداره کل دامپزشکی استان تهران در تسهیل صدور مجوزات شرکت شیمی دارو تقدیر و تشکر نمود.

مطالعه
پیام تبریک مدیرعامل  شرکت شیمی دارو کوثر به مناسبت روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی
01/02/1403 03:35:09 ب.ظ
پیام تبریک مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر به مناسبت روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی

دکتر بهراد زندیه مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت شیمی دارو کوثر، با صدور پیامی سی‌ام فروردین ماه، روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را به پرسنل مجتمع آزمایشگاهی کوثر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت شیمی دارو کوثر در متن این پیام آمده است: سی‌امین روز از فروردین،فرصت ارزشمندی است تا از تلاش‌ها و خدمات ارزنده دیده‌بانان گمنام نظام سلامت کشور که با تشخیص به‌موقع عوامل بیماری‌زا پرچم‌دار خطوط اول نبرد با بیماری‌ها لقب گرفته اند و تضمین سلامت و بهداشت گله‌های دام، طیور و آبزیان سازمان اقتصادی کوثر و تامین امنیت و ایمنی غذایی کشور را بر عهده دارند قدردانی کنم. روز آزمایشگاه، روز پاسداشت انسان‌های متعالی است، روز سپاس از جان‌ها و اندیشه‌های والایی که در پویایی نظام سلامت خالصانه از خود گذشته‌اند و بدون هیچ چشم‌داشتی در خدمت جامعه بوده‌اند. ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانشمند فرزانه‌ی ایرانی، سید اسماعیل جرجانی، بنیانگذار و پدر علوم آزمایشگاهی و آرزوی توفیق رهروی و پیروی از بزرگان علمی کشور برخود فرض می دانم به رسم قدرشناسی و ارج گذاری، «روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی » را به تمامی همکاران عزیز، سخت کوش و تلاشگر شاغل در مجتمع آزمایشگاهی کوثر تبریک عرض نموده و از زحمات بی دریغ آنها قدردانی نمایم. توفیق روزافزون این والاهمتان را از خداوند حی و قیوم خواستارم.

مطالعه
شیمی دارو موفق به اخذ گواهینامه GMP شد
26/01/1403 03:16:49 ب.ظ
شیمی دارو موفق به اخذ گواهینامه GMP شد

شرکت شیمی دارو کوثر موفق به دریافت گواهینامه شرایط بهینه تولید GMP از سازمان دامپزشکی کشور شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت شیمی دارو کوثر، پس از برگزاری موفق مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیمی دارو کوثر و بررسی و تصویب صورت­های مالی شرکت و همچنین تقسیم 25,713,000,000 ريال (به ازاء هر سهم 13/186 ريال) از سود قابل تخصیص به­عنوان سود نقدی سهام سال مالی منتهی به 1402/9/30 بین سهامداران، شرکت شیمی دارو کوثر در راستای تحقق شعار همیشگی خود ” شایسته اعتماد” موفق به دریافت گواهینامه شرایط بهینه تولید GMP در کلیه مراحل تولید از سازمان دامپزشکی کشور شد.

 

دکتر بهراد زندیه مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر، گفت: گواهینامه شرایط بهینه تولید GMP از الزامات و شرایط عملیاتی لازم برای اطمینان از رعایت بهداشت در کل زنجیره تولید و کنترل کیفیت مواد غذایی، دارویی و آرایش و بهداشتی را تعیین می‌کند همچنین اخذ گواهینامه  GMP به منظور تضمین ایمنی محصولات و کاهش احتمال آلودگی محصول از منابع داخلی و خارجی انجام می‌شود و صدور GMP مجموعه‌ای از الزامات را برای تمامی مراحل تامین و فراوری مواد اولیه، تولید، بسته‌بندی، انبارکردن و توزیع محصول مشخص می‌کند.

وی در پایان افزود: این مجوز، نقش موثری در فراهم نمودن و تامین محصولات با کیفیت مورد نیاز شرکت های گروه کشاورزی خواهد داشت

 

 

مطالعه
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیمی دارو کوثر تشکیل شد.
21/01/1403 10:59:00 ق.ظ
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیمی دارو کوثر تشکیل شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیمی دارو کوثر تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت شیمی دارو کوثر، در این نشست که در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر برگزار شده بود، گزارش بررسی صورتهای مالی منتهی به سال مالی ۱۴۰۲/۹/۳۰ شرکت شیمی دارو کوثر ارائه و به تصویب مجمع رسید.

در این نشست، ابتدا مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر به عنوان رئیس مجمع، دکتر صدیقه شیروانی مدیرکل دفتر مجامع و مدیریت عملکرد سازمان اقتصادی کوثر به عنوان ناظر اول، مهندس حسن سبحانی معاون مالی و اداری شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر به عنوان ناظر دوم و دکتر بهراد زندیه مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر به عنوان منشی مجمع انتخاب شدند. سپس گزارش موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس و بازرس قانونی مستقل شرکت ارائه شد. در این جلسه، گزارش عملکرد شرکت شیمی دارو کوثر توسط دکتر بهراد زندیه مدیرعامل شرکت ارائه شد. در این نشست، علاوه بر تصویب صورت های مالی منتهی به ۱۴۰۲/۹/۳۰ و تصمیم گیری در خصوص چگونگی تقسیم سود شرکت، موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۳/۹/۳۰ و روزنامه اطلاعات برای درج آگهی های این شرکت انتخاب شدند.

مطالعه
«شیمی دارو» مجوز تولید داروهای پودری دامپزشکی را اخذ کرد
22/12/1402 11:34:06 ق.ظ
«شیمی دارو» مجوز تولید داروهای پودری دامپزشکی را اخذ کرد

در راستای برنامه ریزی و هدف گذاری شرکت شیمی دارو کوثر جهت ورود به عرصه تولید داروهای دامپزشکی، این شرکت موفق به اخذ پروانه تاسیس و بهره برداری تولید انواع داروهای پودری و دامپزشکی شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت شرکت شیمی دارو کوثر، پیرو بازدید مسئولین و کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان سمنان از کارخانه مکمل سازی و خط تولید داروهای پودری شرکت شیمی دارو کوثر در سمنان، پروانه تاسیس و بهره برداری جهت تولید انواع داروهای دامپزشکی با ظرفیت سالیانه ۵۰۰ تن برای این شرکت صادر شد.

لازم به ذکر است این شرکت همزمان موفق به اخذ پروانه تولید انواع کنسانتره و مکمل‌های دام، طیور و آبزیان نیز شده است.

مطالعه
مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر در پيامي حلول ماه پر بركت رمضان را تبريك گفت
22/12/1402 11:32:11 ق.ظ
مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر در پيامي حلول ماه پر بركت رمضان را تبريك گفت

مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر در پيامي حلول ماه پر بركت رمضان را تبريك گفت. به گزارش روابط عمومي شرکت شیمی دارو کوثر، در پيام دکتر بهراد زندیه به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان آمده است: بسم الله الرحمن الرحيم باز هم در سايه الطاف الهي و در چرخش دور گردون، توفيقي حاصل شد تا در روزهاي پايان سال به استقبال بهار ايمان و تقوا برويم. بدون ترديد ماه مبارك رمضان با زدودن غبار معصيت از جان ها، مراقبت بيشتر از نفس و به جا آوردن فرايض و واجبات دين مبين اسلام، حركت در مسير الهي، جاني تازه مي گيرد. اميد است با حلول ماه مبارك رمضان سفره هاي افطار خود را با باطني آسوده از ايمان و تعهد به كار، بگسترانيد و در پرتو توجهات ائمه اطهار(ع) از فيوضات اين ماه بهره مند شويد. حلول ماه مبارك رمضان، ماه كرامت و بندگي را به شما همكاران محترم تبريك عرض نموده و قبولي طاعات و عباداتتان را از درگاه ايزد منان مسئلت مي‌نمايم.

مطالعه

درباره ما

شرکت شیمی دارو کوثر

خانواده‌ی بزرگ شیمی دارو متشکل از تیم‌های با تجربه و متخصص و مهم‌تر از همه دلسوز و مسئولیت پذیر در فرایندهای هدفمند و هوشمند، به سمت بهبود مستمر و توسعه‌ی ساختارمند است. با تکیه بر لطف و عنایت پروردگار، نیروی انسانی متحد و کارآزموده، استفاده از رویکردهای نوین مدیریتی و بهره‌برداری بهینه از تکنولوژی و انرژی، شیمی دارو در زمینه‌های زیر بهترین خدمات و محصولات را به صنایع دام، طیور، آبزیان، دارویی و غذایی کشور تقدیم می کند: تولید و تامین انواع مکمل و کنسانتره پروبیوتیک، پرمیکس، مولتی ویتامین و.. در دام، طیور و آبزیان تولید و توزیع ضدعفونی کننده‌های مزارع، دامداری ها و مرغداری‌ها تولید و توزیع ضدعفونی کننده دست و سطوح تولید و توزیع اسکراب جراحی، ضدعفونی کننده‌های بیمارستانی تولید و تامین انواع دارو و واکسن تامین و تهیه انواع نمونه‌های مولکولی تامین و تهیه انواع مواد مرجع تولید و تامین انواع داروهای انسانی انجام کلیه خدمات آزمایشگاهی در زمینه دامپزشکی و مواد غذایی سامانه‌ی ثبت سفارش آنلاین و فروشگاه شیمی‌دارو در خدمت متقاضیان این کالاها و خدمات است.
منتظر خبرهای بیشتر و بهتر از شیمی دارو - همیشه - باشید.
مقالات
تأثیر محدودیت کلسیم و فسفر جیره در دوره رشد بر عملکرد، صفات لاشه و فراسنجه‌های خون، استخوان و عادت‌پذیری جوجه‌های گوشتی در دوره پایانی
تأثیر محدودیت کلسیم و فسفر جیره در دوره رشد بر عملکرد، صفات لاشه و فراسنجه‌های خون، استخوان و عادت‌پذیری جوجه‌های گوشتی در دوره پایانی
بیشتر ...
تاثیر مکمل فیتوژنیک(XTRACT 6930) بر عملکرد، کیفیت تخم‌مرغ و برخی فراسنجه‌های فیزیولوژیکی مرغان تخم‌گذار
تاثیر مکمل فیتوژنیک(XTRACT 6930) بر عملکرد، کیفیت تخم‌مرغ و برخی فراسنجه‌های فیزیولوژیکی مرغان تخم‌گذار
بیشتر ...
روش های واکسیناسیون در طیور
روش های واکسیناسیون در طیور
بیشتر ...
آنزیم فیتاز در تغذیه طیور
آنزیم فیتاز در تغذیه طیور
بیشتر ...

آدرس دفتر مرکزی:

تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، تقاطع رودکی شمالی، پلاک 53 ، طبقه دوم

02166595006   |   کد پستی:1457867113


کارخانه:

سمنان، شهرک صنعتی شرق، میدان جمهوری، ابتدای خیابان وحدت، کارخانه شیمی دارو کوثر

33652157-023   |   کد پستی:3535168391


آزمایشگاه:

تهران، میدان توحید، ابتدای خیابان ستارخان، خیابان کوثر یکم، پلاک 24

66435211-021   |   66923141-021   |   کد پستی:1457784631